Czytelnicza akcja dla najmłodszych Mała Książka Wielki Człowiek nie zwalnia tempa! Do grona naszych „dyplomowanych” czytelników dołączył właśnie Kuba, który za systematyczne odwiedzanie biblioteki i wypożyczanie książek został nagrodzony dyplomem i upominkiem!

Otrzymał również kolejną kartę do zbierania naklejek Serdecznie gratulujemy wytrwałości i życzymy fascynującej i nieustającej przygody z książką!

• Zapraszamy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym do naszej biblioteki po odbiór Wyprawek Czytelniczych.
  • WAŻNE‼️ Dzieci, które uczestniczyły w projekcie w latach ubiegłych i zebrały komplet naklejek (i są w wieku do 6 lat) mogą brać ponowny udział w akcji.