27 lipca biblioteka czynna do 14.00!!

          Drodzy Czytelnicy informujemy, że we wtorek 27 lipca 2021 r . Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach będzie czynna do godziny 14.00! Za utrudnienia przepraszamy!

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

       Adriana zakończyła zbieranie naklejek na Karcie Małego Czytelnika i podczas ostatniej wizyty w bibliotece odebrała dyplom oraz mały upominek.

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

          Przypominamy, że akcja Mała książka wieki człowiek trwa nadal!!! Doskonale wie o tym Wojtek, który również w wakacje systematycznie odwiedza naszą bibliotekę i wypożycza książki. Podczas ostatniej wizyty u nas za uzbieranie wszystkich naklejek na Karcie Małego Czytelnika odebrał dyplom oraz mały upominek.

Bezpłatne kody do aplikacji LEGIMI w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach

         Bezpłatne kody Legimi na lipiec!

w poniedziałek 19 lipca 2021 r . Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach będzie czynna od godziny 10.00!

Drodzy Czytelnicy informujemy,
że w poniedziałek 19 lipca 2021 r .
Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach
będzie czynna od godziny 10.00!

Za utrudnienia przepraszamy!

MAŁE KINO W BIBLOTECE

         5 lipca 2021 r. naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach. 

BIBLIOTEKA NA TO CZEKA - projekt Instytutu Pamięci Narodowej.

       Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach, po raz kolejny już, otrzymała od Instytutu Pamięci Narodowej 30 publikacji w ramach akcji „BIBLIOTEKA NA TO CZEKA” edycja 2021. Dziękujemy!

Lidia wraz z bratem Maksem odbiera Wyprawkę Czytelniczą - książkę "Pierwsze Czytanki..." oraz kartę do zbierania naklejek w ramach akcji Instytutu Książki "Mała książki wielki człowiek"

         Przedstawiamy Wam Lidię, która podczas ostatniej wizyty w bibliotece odebrała wyprawkę czytelniczą, kartę Małego Czytelnika i rozpoczęła swoją przygodę z książką.