W środę nieczynne

Drodzy Czytelnicy!  W związku z organizacją rajdu rowerowego Odjazdowy Bibliotekarz 2024, 17 lipca 2024 r. (środa) biblioteka będzie NIECZYNNA! Za utrudnienia przepraszamy! 

Wakacje z biblioteką

         Dziś rozpoczęły się wakacje, a my zapraszamy na zajęcia “Wakacje z Biblioteką u Kazimierza”! Będziemy spotykać się w lipcu i sierpniu w każdą środę – KREATYWNE ŚRODY ! Zaczynamy już 3 lipca 2024 r.!

Kreatywna środa z biblioteką

         Kolejna Kreatywna Środa za nami! Dzisiejsze zajęcia w Bibliotece u Kazimierza były pełne kolorów i radości. Wykorzystując korki po napojach, rolki po papierze toaletowym, bibułę i kolorowe kartki, stworzyliśmy przepiękne, kolorowe kwiaty, które już wkrótce ozdobią nasz hol. 

Z biblioteki w kosmos

       W środę, 12 czerwca 2024 r., wraz z klasą II a udaliśmy się w niezwykłą podróż z biblioteki w kosmos! Dzieci uczestniczyły w zajęciach poświęconych kosmosowi, a dokładnie Układowi Słonecznemu i jego planetom.

Kreatywna środa z biblioteką

        Dziś rozpoczęliśmy nasze wakacyjne środowe spotkania!  Frekwencja na naszych pierwszych zajęciach dopisała, a nawet przerosła nasze oczekiwania! 

Rozstrzygnięcia konkursu plastycznego

         W czwartek 23 maja 2024 r. w Samorządowym Przedszkolu w Modliborzycach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla przedszkolaków, który ogłoszony został w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2024 przez naszą bibliotekę! 

Odjazdowy Bibliotekarz 2024

      Serdecznie zapraszamy na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz! Niech Was nie zmyli nazwa – to nie jest rajd tylko dla bibliotekarzy. To rajd dla każdego lubiącego rowery i/lub książki.

Wizyta w bibliotece

        Dnia 21 maja 2024 roku gościłyśmy w naszej bibliotece uczniów klasy I ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim wraz z ich wychowawczynią, panią Grażyną Kaproń.