Kolejny Mały Czytelnik zakończył już zbieranie naklejek na Karcie Małego Czytelnika. Marcelinka odebrała już dyplom oraz mały upominek i nadal z chęcią nas odwiedza i wypożycza książki.

A Wam jak idzie zbieranie naklejek za wypożyczone książki? Zapełniliście nimi już całą kartę Małego Czytelnika? Dyplomy i upominki czekają! Zapraszamy do biblioteki!

Jesteś Rodzicem dziecka urodzonego w latach 2015-2018? Przyjdź z dzieckiem do biblioteki
i zapytaj o projekt "Mała książka - wielki człowiek".
Wyprawki czytelnicze czekają na Was!

Na zdjęciu mała dziewczynka, w niebieskiej sukience o imieniu Marcelina.  Marcelinka uzbierała już 10 naklejek na Karcie Małego Czytelnika, odebrała dyplom oraz mały upominek i nadal z chęcią nas odwiedza i wypożycza książki. Macerlina btrała udział w projekcie "Mała książka - wielki człowek" realizowany przez Instytut Książki w Krakowie.