Kochani na czas przed świętami bożonarodzeniowymi przygotowaliśmy dla Was cykl pod nazwą „Literacki kalendarz adwentowy”.  Już od dziś aż do Bożego Narodzenia będziemy czytać jedne rozdział książki „JAK WINSTON URATOWAŁ ŚWIĘTA" ALEX T. SMITH.

Książka podzielona jest na 24 i pół rozdziału, które można czytać każdego dnia grudnia aż do Świąt. Opowiada o małej myszce imieniem Winston, który przypadkowo znajduje na dworze list zaadresowany do Świętego Mikołaja. Stworzonko postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, aby by doręczyć list do adresata na czas. Wyrusza więc w podróż na Biegun Północny, na swojej drodze napotykając wiele ciekawych i niebezpiecznych przygód.

Pierwszy Rozdział książki już dziś o godzinie 19.00. Nasze „adwentowe czytanie” rozpocznie Marta Frączek – dyrektor Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach.
Zapraszamy serdecznie!

Szukajcie nas codziennie o 19.00 na naszym fanpage'u https://www.facebook.com/BibliotekauKazimierza

Na zdjęciu nazwa akcji czytelniczej "Literacki kalendarz adwentowy" logo biblioteki i świąteczne ozdoby. Również okładka czytanej podczas akcji książki " „JAK WINSTON URATOWAŁ ŚWIĘTA" ALEX T. SMITH.