Paulina i Marlena to nasze dwie Super Czytelniczki???, które uczestniczyły w akcji Mała książka - wielki człowiek i zakończyły zbieranie naklejek na Karcie Małego Czytelnika???? i podczas wizyty w bibliotece odebrały dyplom oraz mały upominek????. GRATULUJEMY, i zachęcamy do dalszego odwiedzania naszej biblioteki??

Jesteś Rodzicem dziecka urodzonego w latach 2015-2018❓ Przyjdź z dzieckiem do biblioteki i zapytaj o projekt Mała książka - wielki człowiek. Wyprawki czytelnicze czekają na Was!

Na zdjęciu dziewczynka o imieniu Paulinka z dyplomem i upominkiem otrzymanych za zakończenie zbierania naklejek na Karcie Małego Czytelnia w ramach akcji Mała Książka - wielki człowiek. Dziwczynka uśmiechnięta trzyma w dłoni dyplom i upominek.    Na zdjęciu dziewczynka o imieniu Marlena z dyplomem i upominkiem otrzymanych za zakończenie zbierania naklejek na Karcie Małego Czytelnia w ramach akcji Mała Książka - wielki człowiek. Dziwczynka uśmiechnięta trzyma w dłoni dyplom i upominek.