SPOTKANIE AUTORSKIE Z ZDZISŁAWEM SAŁDANEM

Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprasza na spotkanie autorskie z Zdzisławem Sałdanem, które odbędzie się 14 listopada 2019 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej biblioteki.

NIECZYNNE

Szanowni Czytelnicy!
Informujemy, że w dniach 1-2 listopada 2019 r. (piątek – sobota) Biblioteka u Kazimierza będzie nieczynna.

SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W PRZEDSZKOLU

Za nami kolejne Spotkanie z książką w przedszkolu. Tym razem królowały opowiadania o jesieni.

Poznajcie Natana! Natan uzbierał wszystkie naklejki na karcie Małego Czytelnika z poprzedniej edycji akcji Mała książka – wielki człowiek, otrzymał dyplom, drobny upominek  oraz odebrał kolejną wyprawkę czytelniczą wraz z kartą. To się nazywa złapanie bakcyla czytania!! Brawo!

LEKTURY NA MAŁYM EKRANIE

W miniony czwartek rozpoczęliśmy kolejny cykl seansów filmowych pt. „Lektury na małym ekranie”.

JUBILEUSZ 70 LAT BIBLIOTEKI U KAZIMIERZA

Książnica w Modliborzycach rozpoczęła swoją działalność w 1949 roku. Zmieniały się miejsca, w których funkcjonowała, pracownicy, księgozbiór i oczywiście zakres działań. Dziś do biblioteki nie przychodzi się tylko aby wypożyczyć książki. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu coś dla siebie.  23 października 2019 r. Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach świętowała piękny jubileusz 70-lecia istnienia.