PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ!

             Do grona Czytelników o Wielkim Sercu dołączyła Julia, która przekazała swoje przeczytane już książki innym w ramach akcji Kinder „Podziel się książką”. Dziękujemy!
Przypominamy: do biblioteki można przynosić zbędne książki z przeznaczeniem dla mniejszych bibliotek - dyplomy i zakładki w nagrodę dla Darczyńców. Akcja trwa do 24 stycznia 2021 r.

Akcja Mała książka – wielki człowiek wciąż trwa!

Akcja Mała książka – wielki człowiek wciąż trwa!
Przedstawiamy Wam Lenę, która podczas ostatniej wizyty w bibliotece odebrała wyprawkę czytelniczą, kartę Małego Czytelnika i rozpoczęła swoją przygodę z książką.

Bezpłatne audiobooki w POLONA.PL

           Biblioteka internetowa Wolne Lektury (prowadzona przez Fundację Nowoczesna Polska) na zamówienie Biblioteki Narodowej przygotowała 70 audiobooków dostępnych bezpłatnie w bibliotece cyfrowej POLONA.PL i na stronie wolnelektury.pl.

PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ!

            Julia to kolejny Czytelnik o Wielkim Sercu, który włączył się w akcję Kinder „Podziel się książką”.
Przypominamy, że do 24 stycznia 2021 r. do naszej biblioteki można przynosić zbędne książki z przeznaczeniem dla mniejszych bibliotek – dla darczyńców mamy specjalne dyplomy i zakładki. 

CZYTELINICY DO KLAWIATUR

           Drodzy Czytelnicy! Do Klawiatur! Jeśli przeczytałeś ciekawą książkę i chcesz ją polecić innym czytelnikom napisz/narysuj recenzję! 

PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ!

           Akcja Kinder „Podziel się książką” wciąż trwa! Tym razem do grona Czytelników o Wielkim Sercu dołączyła Lena, która przekazała swoje przeczytane książki innym dzieciom.

PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ!

           Przypominamy, że akcja Kinder „Podziel się książką!” trwa do 24 stycznia 2021 r. Tym razem do grona Czytelników o Wielkim Sercu dołączył Filip, który przekazał swoje przeczytane książki innym dzieciom.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Spędzonych w gronie najbliższych osób, w miłości, radości i ciepłej atmosferze.
Sukcesów w pracy i wytrwałości w realizacji planów.
Nowy Rok niech przyniesie pełno radosnych chwil i spełni najskrytsze marzenia.