ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2019

           Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprasza wszystkich miłośników książek i rowerów do udziału w tegorocznej edycji rajdu „Odjazdowy Bibliotekarz”.

W środę biblioteka czynna do 13.00!!!

Drodzy Czytelnicy! Informujemy, że dnia 22.05.2019 r. (środa) biblioteka będzie czynna do godziny 13.00!!! Za utrudnienia przepraszamy!!!

SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIESŁAWEM DRABIKIEM

          Biblioteka u Kazimierza zaprasza dzieci na spotkanie z Wiesławem Drabkiem, autorem ponad 200 bajeczek dla dzieci. Spotkanie odbędzie się 29 maja 2019 r., o godz. 11.00 w sali konferencyjnej biblioteki. 

WIZYTY W BIBLIOTECE

              Podczas Tygodnia Bibliotek gościłyśmy w naszej bibliotece uczniów klasy VII z wychowawczynią Lidią Mazur. Uczniowie obejrzeli prezentowaną w naszej galerii wystawę „Majdanek – niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady (1941–1944)”, przygotowaną przez Dział Informacji i Promocji Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

X MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

          X Mały Konkurs Recytatorski przeszedł do historii... Tym razem swoje umiejętności recytatorskie prezentowały 3-latki i 4-latki z modliborzyckiego przedszkola. 

SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ W PRZEDSZKOLU

           Kolejne wizyta w modliborzyckim przedszkolu z cyklu „Spotkania z książką w przedszkolu” już za nami.