Tydzień Bibliotek 2024

W dniach 8-15 maja 2024 roku po raz dwudziesty pierwszy Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje Tydzień Bibliotek – ogólnopolski program promocji czytelnictwa i bibliotek.

Wizyta bibliotekarzy z powiatu bialskiego

Spotkania z innymi bibliotekarkami i bibliotekarzami to dla nas i naszej biblioteki niezwykle ważne wydarzenia, które nie tylko pozwalają na wymianę doświadczeń, ale także stanowią źródło inspiracji do nowych działań.

Przerwa na wspólne czytanie

Kochani jesteście wielcy!!! Dzięki Waszym głosom, nasza biblioteka uplasowała się na pierwszym miejscu w konkursie Kinder Przerwa na wspólne czytanie!

Wyrazy współczucia

Łącząc się w żałobie i smutku składamy
Marcie Frączek
Dyrektor Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach
wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Dziadka

składają koleżanki i koledzy
z Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach

Konkurs plastyczny Bądź bezpieczny na drodze”

Z okazji zbliżającego Tygodnia Bibliotek 2024 r. zapraszamy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „ Bądź bezpieczny na drodze”.

Spotkanie z książką w przedszkolu

Odwiedziłyśmy dzisiaj Samorządowe Przedszkole w Modliborzycach, by po raz kolejny spotkać się z przedszkolakami i poczytać im książki .

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków

Już niebawem rozpocznie się Tydzień Bibliotek 2024 Biblioteka – miejsce na czasie (8-15 maja 2024r.) w związku tym, tradycyjnie już, zapraszamy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach do udziału w XIV Małym Konkursie Recytatorskim.

Lekcja historii inna niż zwykle

W piątek, 12 kwietnia 2024 roku, w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach odbyło się wyjątkowe spotkanie z Renatą Piątkowską, autorką ponad 50 książek dla dzieci i młodzieży.