NOWE EKSPOZYCJE W GALERII BIBLIOTEKI

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowych ekspozycji znajdujących się w galerii Biblioteki u Kazimierza.

SPOTKANIE DKK DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w Modliborzycach w środę, 4 grudnia 2019 r,. o godzinie 15.00 w Bibliotece u Kazimierza.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI DLA DZIECI W BIBLIOTECE U KAZIMIERZA W MODLIBORZYCACH

W sobotę 30 listopada 2019 roku odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach.

SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ W PRZEDSZKOLU

Listopadowe "Spotkanie z książką" upłynęło nam pod znakiem Pluszowego Misia (25 listopada Miś obchodził sowje urodziny). Były misiowe opaski, misiowe opowiadania i misiowa niespodzianka...

PODZIĘKOWANIE OD PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Właśnie dotarły do nas podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za współtworzenie tegorocznej edycji Narodowego Czytania.

KINDER MLECZNA KANAPKA - PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE

Prawie najlepsi w ogólnopolskim projekcie

Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach będzie mieć kolejne książki i wyposażenie do kącika wspólnego czytania. To nagrody w ogólnopolskim konkursie "Przerwa na wspólne czytanie" Kinder Mleczna Kanapka, które udało się wygrać dzięki wsparciu internautów.