Tym razem bakcylem czytania zaraziły się Milena i Adriana, które odebrały wyprawki czytelnicze i rozpoczęły zbieranie naklejek na karcie Małego Czytelnika.

FERIE Z BIBLIOTEKĄ

Bałwanek z papieru to  prosty i szybki pomysł na pracę plastyczną o tematyce zimowej. Wprawdzie za oknem pogada raczej wiosenna, my na dzisiejszych zajęciach postanowiliśmy wykonać na kartce papieru przestrzennego bałwanka, by choć na chwilę przywołać do nas zimę.

SPOTKANIE DKK DLA DOROSŁYCH
Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w środę, 22 stycznia 2020 r., w bibliotece.

MATERIAŁY NA ZAJĘCIA!

Kochani na zajęcia w czwartek, 16.01.2020 r.,  prosimy o przyniesienie: kolorowego bloku technicznego, kleju, nożyczek. Zapraszamy!

Marlena uzbierała już wszystkie naklejki na karcie Małego Czytelnika z poprzedniej edycji akcji Mała książka – wielki człowiek, otrzymała dyplom i drobny upominek oraz odebrała kolejną wyprawkę czytelniczą wraz z kartą. Brawo!

FERIE W BIBLIOTECE

Za nami pierwsze spotkanie w ramach akcji "Ferie z biblioteką". Dzisiaj mieliśmy okazje poznać sekretne życie naszych domowych pupili w super animacji dla dzieci.