Hania zakończyła już zbieranie sówek na Karcie Małego Czytelnika. Odebrała dyplom oraz mały upominek i nadal z chęcią nas odwiedza i wypożycza książki.

JUTRO BIBLIOTEKA CZYNNA OD 12.00!

Drodzy czytelnicy!
Informujemy, że jutro (28.07.2020 r.)  biblioteka będzie czynna od godziny 12.00!
Za utrudnienia przepraszamy!

W CZWARTEK BIBLIOTEKA CZYNNA DO 14.00

Drodzy Czytelnicy, informujemy, że w czwartek, 06 sierpnia 2020 r., biblioteka będzie czynna do godz. 14.00

Za utrudnienia przepraszamy!!

Nikola zakończyła już zbieranie "delfinków" na Karcie Małego Czytelnika. Odebrała dyplom oraz mały upominek i nadal z chęcią odwiedza nas i wypożycza książki.

PODARUJ WIERSZ

Zbigniew Herbert pisał listy-wiersze do przyjaciół, do ważnych dla niego artystów, do osób, które cenił (niektóre z tych listów znalazły się następnie w książkach poety i należą do najprzenikliwszych i najmocniej poruszających jego utworów). Ten gest pisarza – gest ofiarowania komuś autografu wiersza – jest inspiracją dla akcji „Podaruj wiersz”.

Kolejny Mały Czytelnik zakończył już zbieranie delfinków na Karcie Małego Czytelnika. Nina odebrała już dyplom oraz mały upominek i nadal z chęcią nas odwiedza i wypożycza za książki.
A Wam jak idzie zbieranie naklejek za wypożyczone książki? Zapełniliście nimi już całą kartę Małego Czytelnika? Dyplomy i upominki czekają! Zapraszamy do biblioteki!

Lena zakończyła już zbieranie naklejek delfinków na Karcie Małego Czytelnika oraz odebrała już swój dyplom oraz mały upominek.

BIBLIOTEKA NA TO CZEKA

Biblioteka u Kazimierza dołączyła do akcji „Biblioteka na to czeka” organizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej, w ramach którego otrzymaliśmy bezpłatny pakiet książek o tematyce historycznej.