Informacja dla czytelników

Drodzy Czytelnicy! Informujemy, że w czwartek 2 maja 2024 r. pracujemy w godzinach 8:00-15:00!
1 maja i 3 maja biblioteka będzie nieczynna!

Zaczytanej majówki!

Przerwa na wspólne czytanie

Kochani jesteście wielcy!!! Dzięki Waszym głosom, nasza biblioteka uplasowała się na pierwszym miejscu w konkursie Kinder Przerwa na wspólne czytanie!

Spotkanie autorskie z Pauliną Molicką

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Paulina Molicka - strona autorska, która będzie promować swoją najnowszą książkę "Willa przy Perłowej"!

Konkurs plastyczny Bądź bezpieczny na drodze”

Z okazji zbliżającego Tygodnia Bibliotek 2024 r. zapraszamy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „ Bądź bezpieczny na drodze”.

Lektury na ekranie

W piątek, 26 kwietnia 2024 r.,  uczniowie klasy Va z nauczycielką języka polskiego p. Bożeną Pikulą odwiedzili naszą bibliotekę, by uczestniczyć w kolejnym seansie  filmowym z cyklu "Lektury na ekranie".

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków

Już niebawem rozpocznie się Tydzień Bibliotek 2024 Biblioteka – miejsce na czasie (8-15 maja 2024r.) w związku tym, tradycyjnie już, zapraszamy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach do udziału w XIV Małym Konkursie Recytatorskim.

Tydzień Bibliotek 2024

W dniach 8-15 maja 2024 roku po raz dwudziesty pierwszy Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje Tydzień Bibliotek – ogólnopolski program promocji czytelnictwa i bibliotek.

Wizyta bibliotekarzy z powiatu bialskiego

Spotkania z innymi bibliotekarkami i bibliotekarzami to dla nas i naszej biblioteki niezwykle ważne wydarzenia, które nie tylko pozwalają na wymianę doświadczeń, ale także stanowią źródło inspiracji do nowych działań.