Z małym poślizgiem, ale lepiej późno niż wcale!, jak mawiają! Serdecznie zapraszamy na Noc Bibliotek 2023 w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach.

Już w ten piątek, 13 października 2023 r., odbędzie się w naszej bibliotece Noc Bibliotek! W tym roku akcja przebiega pod hasłem Absurd nie czytać!

Wieczór otworzy o godzinie 19:00 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, a zakończy seans filmowy około godziny 22:00.
      W programie także: gry planszowe, turniej tańca Just Dance, teatrzyk Kamishibai, kalambury, nocne rozmowy i głośne czytanie …

DLA NAJODWAŻNIEJSZYCH I NIECO STARSZYCH (8-11 LAT) PROPONUJEMY NOCOWANIE W BIBLIOTECE!
     Nocujących prosimy o zabranie akcesoriów do spania (śpiwór, materac, koc, pościel czy ulubiona poduszka), można również zabrać napoje i przekąski.

Zapraszamy wszystkich chętnych! Obowiązują zapisy pod numerem 158715103 lub w Bibliotece u Kazimierza!
     Widzimy się w bibliotece!

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.