TEATRZYK "Na tropie afery - gdzie sie podziały litery"

Dnia 15 maja 2024 r., w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprosiła dzieci z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach na przedstawienie „Na tropie afery, gdzie podziały się litery ?!” w wykonaniu aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa, który przypomniał najmłodszym, że to dzięki książkom poznajemy litery, zdobywamy wiedzę oraz rozbudowujemy słownictwo.

SPOTKANIE DKK DLA DZIECI

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w czwartek, 9 maja 2024 r., o godzinie 14:00 !

Konkurs recytatorski - dzień II

We wtorek, 14 maja 2024 r., w drugi dzień XIV Małego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków, na naszej małej bibliotecznej scenie wystąpiły dzieci z grupy 3 i 4-latków z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach.

Spotkanie DKK dla dorosłych

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych, w środę, 8 maja 2024 r., o godzinie 15:00 w bibliotece!

Konkurs recytatorski - dzień I

W poniedziałek, 13 maja 2024 r., odbyła się XIV edycja Małego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków organizowanego przez Bibliotekę u Kazimierza w Modliborzycach.

Informacja dla czytelników

Drodzy Czytelnicy! Informujemy, że w czwartek 2 maja 2024 r. pracujemy w godzinach 8:00-15:00!
1 maja i 3 maja biblioteka będzie nieczynna!

Zaczytanej majówki!

Paulina Molicka w naszej bibliotece

W piątek 10 maja 2024 r. w naszej bibliotece odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie z Pauliną Molicką, która prezentowała swoją najnowszą powieść "Willa przy Perłowej". To niezwykłe wydarzenie wpisało się w obchody Tygodnia Bibliotek 2024.

Spotkanie autorskie z Pauliną Molicką

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Paulina Molicka - strona autorska, która będzie promować swoją najnowszą książkę "Willa przy Perłowej"!