Spotkanie z piratami odbędzie się w Bibliotece u Kazimierza. Wstęp wolny!
        Przyjdźcie i bawcie się z nami! Serdecznie zapraszamy!

? Wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi nasze Kreatywne Środy! Na zakończenie naszych wakacyjnych spotkań przygotowaliśmy dla dzieci prawdziwą piracką przygodę! ?☠️ Już w środę, 28 sierpnia 2024 r. o godz. 10:00, zapraszamy wszystkich młodych odkrywców do wspólnej zabawy z piratami z Teatru Maska z Krakowa! Czekają na Was gry, zabawy, konkursy, a przede wszystkim mnóstwo śmiechu i radości! ? Spotkanie z piratami odbędzie się w Bibliotece u Kazimierza. Wstęp wolny! ? Przyjdźcie i bawcie się z nami! Serdecznie zapraszamy! ?☠️? ?