Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Paulina Molicka - strona autorska, która będzie promować swoją najnowszą książkę "Willa przy Perłowej"!

Data: 10 maja 2024 r.
Miejsce: Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach

Najnowsza powieść Pauliny Molickiej – „Willa przy Perłowej” – miała swoją oficjalną premierę 24 kwietnia 2024 r. Książka, będąca kontynuacją debiutanckiej powieści „Księgarenki na Miłosnej”, ukazała się nakładem Wydawnictwa Dragon.
         To wyjątkowa okazja, aby poznać tajemnice nowej opowieści i porozmawiać z autorką o jej inspiracjach oraz pracy nad książką. Nie przegapcie!

To wyjątkowe wydarzenie organizujemy w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2024.
          Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie autorskie z Pauliną Molicką, które odbędzie się 10 maja 2024 r. o godz. 17:00 w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach! ? To wyjątkowe wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2024, a główną gwiazdą wieczoru będzie sama autorka, która zaprezentuje swoją najnowszą książkę "Willa przy Perłowej".