Kochani! Wakacje powili dobiegają końca dlatego mamy dla Was propozycję na ich fajne zakończenie! Co powiecie na wspólny wyjazd do Osady Leśnej „Doboszówka” w miejscowości Kalenne?

Data: 23 sierpnia 2023 r. (środa)
Miejsce zbiórki: Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach o 9:30.

Dla dzieci w programie znajdą się warsztaty robienia pizzy, podczas których będą mogły stworzyć własne, wyjątkowe kompozycje smakowe.
      Ognisko dla opiekunów, które umili czas dorosłym uczestnikom wyjazdu.
      A dla wszystkich chętnych przejażdżka wozem konnym, podczas której odkryjemy uroki okolicznej przyrody i spędzimy czas na świeżym powietrzu.

NA WYJAZD DO „DOBOSZÓWKI” OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! CHĘTNI MOGĄ SIĘ ZGŁASZAĆ DO PONIEDZIAŁKU, 21 SIEPRNIA 2023 R.!

ZAPISY I SZCZEGÓŁOWE INOFRMACJE W BIBLIOTECE U KAZIMIERZA W MODLIBORZYCACH!

Przygotujcie się na wiele uśmiechów, zabawy i wspaniałych wspomnień!

P.S. Dojazd do Osady Leśnej "Doboszówka" będzie we własnym zakresie! Dlatego prosimy rodziców o pomoc w zorganizowaniu transportu!

ZAPRASZMY!