Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zaprasza na wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywać się będą w lipcu i sierpniu, w każdą środę o godzinie 11.00. Rozpoczynamy już 5 lipca 2023 r.

Zajęcia są bezpłatne, jedyny warunkiem jaki trzeba spełnić, aby w nich uczestniczyć jest posiadanie aktywnej karty bibliotecznej! Jeżeli jej nie macie wystarczy zapisać się do naszej biblioteki i już…

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od lat 6. ???̇??! ?????? ?? ??? 7 ????̨ ????́ ?????ł ? ????̨????? ????? ? ?????????.

Drodzy rodzice! Pamiętajcie, by zaopatrzyć pociechy w butelkę wody do picia i jakąś przekąskę.

Ponadto 15 lipca 2023 r. zapraszamy na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz. Zapisy do 7 lipca 2023 r., a 17 lipca 2023 r. i 8 sierpnia 2023 r. zapraszamy na spotkanie z aktorami i teatrem!

O szczegóły pytajcie w bibliotece lub pod numerem tele. 158715103. Zapraszamy!