Serdecznie zapraszamy na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz! Niech Was nie zmyli nazwa – to nie jest rajd tylko dla bibliotekarzy. To rajd dla każdego lubiącego rowery i/lub książki.

       Wyruszamy w trasę 15 lipca 2023 r. o godzinie 10:00 spod budynku Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach. Zbiórka uczestników rajdu o godzinie 9:30! Czekamy na Was!

      Trasa będzie wiodła z Modliborzyc do naszej filii w Wierzchowiskach Pierwszych. Po drodze odwiedzimy miejsca pamięci Powstania Styczniowego, takie jak krzyż z okresu powstania styczniowego w Kolonii Zamek czy krzyż powstańczy w Wierzchowiskach. To doskonała okazja, aby poznać historię naszego regionu i odkryć nowe miejsca.
 
        Po intensywnym pedałowaniu na mecie rajdu czekać będzie na Was ognisko, gry i zabawy na świeżym powietrzu. To doskonała okazja, aby odpocząć, spotkać nowych ludzi i podzielić się wrażeniami z trasy.

       Zapisy przyjmujemy do piątku 7 lipca 2023 r. Przy rejestracji prosimy mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości. Wpisowe na rajd wynosi jedynie 10 zł.

       Rajd jest otwarty dla osób w każdym wieku. Dzieci - pod opieką dorosłych. To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi, odkrywając historię naszej gminy.

       Zgłoszenia należy dokonywać osobiście w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach lub jej filiach w Stojeszynie Pierwszym, Wierzchowiskach Pierwszych i Wolicy Pierwszej do 07 lipca 2023 r.

      Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, odwiedź Bibliotekę u Kazimierza w Modliborzycach lub zadzwoń pod numer telefonu 158715103. Regulamin i karta zgłoszeniowa na stronie internetowej biblioteki!


Załóż coś w kolorze pomarańczowym i przybywaj!!! Zapraszamy!

 Serdecznie zapraszamy na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz! Niech Was nie zmyli nazwa – to nie jest rajd tylko dla bibliotekarzy. To rajd dla każdego lubiącego rowery i/lub książki.     Wyruszamy w trasę 15 lipca 2023 r. o godzinie 10:00 spod budynku Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach. Zbiórka uczestników rajdu o godzinie 9:30! Czekamy na Was!    Trasa będzie wiodła z Modliborzyc do naszej filii w Wierzchowiskach Pierwszych. Po drodze odwiedzimy miejsca pamięci Powstania Styczniowego, takie jak krzyż z okresu powstania styczniowego w Kolonii Zamek czy krzyż powstańczy w Wierzchowiskach. To doskonała okazja, aby poznać historię naszego regionu i odkryć nowe miejsca.      Po intensywnym pedałowaniu na mecie rajdu czekać będzie na Was ognisko, gry i zabawy na świeżym powietrzu. To doskonała okazja, aby odpocząć, spotkać nowych ludzi i podzielić się wrażeniami z trasy.     Zapisy przyjmujemy do piątku 7 lipca 2023 r. Przy rejestracji prosimy mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości. Wpisowe na rajd wynosi jedynie 10 zł.