Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w piątek 15 lipca 2022 r.  nie będzie padało. Dlatego serdecznie zapraszamy Was na rajd rowerowy ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2022. Startujemy o 10:00 spod biblioteki (zbiórka 9:30) i jedziemy do „Doboszówki”, gdzie czeka nas moc atrakcji.

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w piątek ?? ????? ???? ?. nie będzie padało. Dlatego serdecznie zapraszamy Was na rajd rowerowy ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2022. Startujemy o 10:00 spod biblioteki (zbiórka 9:30) i jedziemy do „Doboszówki”, gdzie czeka nas moc atrakcji. 	Kto ma jeszcze chęć do nas dołączyć może się zapisać do czwartku, do godz. 12:00. Zapraszamy!