Maja zapisała się do naszej biblioteki, odebrała Wyprawkę Czytelniczą i rozpoczęła swoją przygodę z książkami.

• Zapraszamy rodziców i dzieci urodzone w latach 2015-2018 do naszej biblioteki po odbiór Wyprawek Czytelniczych.
  • WAŻNE! Dzieci, które uczestniczyły w projekcie w latach ubiegłych i zebrały komplet naklejek (i są w wieku do 6 lat) mogą brać ponowny udział w akcji.

Przedstawiamy Wam Maję! Maja dołączyła do grona naszych Małych Czytelników i jednocześnie uczestników 4. edycji akcji Mała książka - wielki człowiek. Maja zapisała się do naszej biblioteki, odebrała Wyprawkę Czytelniczą (książkę "Moje Pierwsze Czytanki" i kartę do zbierania naklejek)  i rozpoczęła swoją przygodę z książkami. Na zdjęciu loga akcji Małą Książka Wielki Człowiek,  Instytutu Książki w Krakowie, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteki u Kazimierza w Modliborzycach.