Biblioteka u Kazimierza w Modliborzycach zajęła 1 miejsce w głosowaniu w akcji "Przerwa na Wspólne Czytanie" organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka.

Kochani jesteście WIELCY i jak zawsze pokazaliście, że razem możemy wiele!!! Dzięki Waszym głosom nasza biblioteka uplasowała się na 1 pozycji (na 300 bibliotek  biorących w głosowaniu) w akcji Kinder Mleczna Kanapka - #PRZERWANAWSPÓLNECZYTANIE, z łączną liczbą głosów 97053!!!
Dzięki Wam wybraliśmy super nagrody: spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem, komplet książek od wydawnictwa Trefl o wartości 1000 zł oraz Kamishibai – tekturowy teatrzyk.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY ODDANY GŁOS I POŚWIĘCONY CZAS!!!

Po prawej logo akcji Kinder - mama, tata i dziecko czytający książkę, po lewej gratulacje za zwycięstwa oraz  wymienione nahrody tj.: spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem, zestaw książek o wartości 1000 zł oraz Kamishibai – papierowy teatrzyk obrazkowy. Wszytsko utrzymane w kolorystyce niebieskiej, żółtej i czerwonej.