Po dwuletniej przerwie znów zapraszamy Was na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz! Niech Was nie zmyli nazwa – to nie jest rajd tylko dla bibliotekarzy, to rajd dla każdego lubiącego rowery i książki.

Miłośników książki, bibliotek i rowerów zapraszamy na rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz”. Start w środę, 25 sierpnia 2021 r., godz. 10.00 przy budynku Biblioteki u Kazimierza, ul. Piłsudskiego 63b. Trasa będzie wiodła z Modliborzyc do Osady Leśnej „Doboszówka” w miejscowości Kalenne. Tam na dzieci czekają warsztaty, mini zoo, plac zabaw, a na wszystkich ognisko. Zapisy przyjmujemy do 23 sierpnia 2021 r. Każdy uczestnik rajdu przy rejestracji uiszcza opłatę (wpisowe) – dzieci 30 zł (warsztaty, ubezpieczenie, kiełbaska), dorośli – 15 zł (kiełbaska, ubezpieczenie).
         Zapraszamy osoby w każdym wieku. Dzieci – pod opieką dorosłych.
         Z racji tego, że lubimy wyzwania jedziemy bez względu na warunki pogodowe;)  Załóż coś w kolorze pomarańczowym i przybywaj!!!
         O szczegóły pytaj w Bibliotece u Kazimierza w Modliborzycach, tel. 158715103

REGULAMIN RAJDU: