W naszej bibliotece oprócz książek znajdziecie również czasopisma dla dzieci, które dostarczą mądrejrozrywki i ciekawych tematów oraz pomogą w nauce. Wszystkie tytuły można wypożyczać do domu.
"Świerszczyk", "Kumpel" i "Victor Junior" to propozycje czasopism dla młodszych dzieci. 

"Świerszczyk" – to nowoczesne pismo z tradycją dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Jedyny taki miesięcznik na rynku jest efektem pracy znakomitych twórców i psychologów dziecięcych. Zawiera teksty i ilustracje najlepszych polskich autorów. W każdym numerze Świerszczyka znajdziecie: bogactwo ilustracji, receptę na problemy z czytaniem, naukę czytania ze zrozumieniem, ćwiczenie pamięci i logicznego myślenia, mądre teksty, zagadki, krzyżówki i łamigłówki.
"Kumpel" – miesięcznik dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. W każdym numerze znajdziecie materiały edukacyjne do nauki przez zabawę, ciekawostki przyrodnicze, testy trzecioklasisty, bezpieczne treści dopasowane do wieku, kolorowanki, gry planszowe, łamigłówki.
"Victor Junior" – to miesięcznik edukacyjny dla nastolatków w wieku 10-13 lat. W każdym numerze magazynu znajdziecie: ważne dla nastolatków tematy poruszone w sposób odpowiedni do wieku, materiały pomocne do szkoły (tematy do prezentacji), wywiady z ciekawymi ludźmi – pisarzami, nastolatkami z pasją, quizy, konkursy, dowcipy.

Prasa dla dzieci w bibliotece - magazyny Victor Junior, Kumpel i Świerszczyk