Tegoroczna akcja Narodowego Czytania w naszej miejscowości odbędzie się 7 września 2018 r. o godzinne 10.00 na modliborzyckim rynku.

Do wspólnego czytania zostaną zaproszeni mieszkańcy gminy, w tym: władze samorządowe, kierownicy jednostek organizacyjnych gminy, Dyskusyjne Kluby Książki, dyrektorzy, nauczyciele, dzieci i młodzież z lokalnych szkół, księża, seniorzy z Dziennego Domu „Senior-Wigor” i Ochotnicze Straże Pożarne. Każdy będzie mógł przeczytać swój ulubiony fragment „Przedwiośnia”.
           Wydarzeniu towarzyszyć będzie okolicznościowa wystawa, a tłem będzie muzyka z filmu „Przedwiośnie”.
           Tegoroczną edycję Narodowego Czytania organizujemy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Modliborzycach, Zespołem Szkół w Modliborzycach oraz Młodzieżową Radą Miejską w Modliborzycach.
           Patronat nad naszą akcją objął Burmistrz Modliborzyc.
           Zapraszamy!!!